Dieta Zero produktų linija apjungia fitoterapijos tradicijas ir mokslo pažangą, šiai dienai pasiūlydama Jums išskirtinius produktus ir sprendimus, kurių pagalba ne tik atstatomos ir stiprinamos organizmo funkcijos, bet taip pat ir sėkmingai sprendžiamos antsvorio problemos.

“Denpas S.R.L” Italų kompanija, specializuojasi sveikos gyvensenos, lieknėjimo ir farmacijos produktų gamyboje, aukštųjų technologijų vystyme. Dieta Zero aukštų technologijų pagrindu sukurti produktai bei įrankiai, populiarūs sveikatingumo industrijoje Italijoj ir už jos ribų.
Džiaugiamės pristatydami Lietuvoje Dieta Zero produktų liniją, sukurtą remiantis pačiais naujausiais mokslo atradimais ir laiko patikrintais metodais. Būkite dalis tikros revoliucijos – atstatykite savo organizmo fiziologines funkcijas, tapkite kupini energijos ir padailinkite kūno linijas kartu su Dieta Zero!

Kuo įpatingi Dieta Zero produktai?
Dieta Zero Vaistažolių katalogas
Išskirtinės kokybės Dieta Zero produktų gamyboje naudojama tik augalinės žaliavos, kurioms taikoma itin griežta atranka. Šio proceso kokybės užtikrinimo standartai yra naudojami tam, kad būtų išlaikyti griežti gamybos reikalavimai per visus produktų vystymo etapus.
Visi vitaminai, įeinantys į Dieta Zero produktus, yra natūralūs, produktų sudėtyse esantys baltymai, grybai, dumbliai ir kt. augalai yra importuojami tik iš Vokietijos ir atitinka aukščiausios ingredientų kokybės standartus, kas lemia Dieta Zero produktų efektyvumą bei tinkamą organizmo įsisavinimą.

Dieta Zero Produktų linija
FITOESTRATTI – skysti augaliniai ekstraktai „Zero”, aukštos kokybės koncentruoti skysto pavidalo maisto papildai, natūraliai balansuojantys kūno fiziologines funkcijas, pagaminti iš kruopščiai atrinktų vaistinių augalų, naudojant moderniausias technologijas ir nepažeidžiant gydomųjų augalų savybių.

FITOFARMATTIVI™ maisto papildai lieknėjimui, sukurti sujungus fitoterapijos tradicijas ir modernius augalinių medžiagų tyrimų principus. RIBOLIFE™ unikalumas yra į sudėtį įeinantys išvalyti nukleotidai – vieninteliai prekyboje. Fitofarmattivi maisto papildai yra sukurti atsižvelgiant į specifinius poreikius – tradiciniai augalai skystų ir sausų fitoekstraktų pavidalu.

SUPER ALIMENTI lengvai paruošiamas, įvairių skonių integruotas maistas yra geriausias sprendimas, norint savo mitybą papildyti ypač maistingais baltymais, mineralinėmis druskomis, amino rūgštimis ir vitaminų kompleksu.

Super Alimenti proteinai priskiriami prie aukštos kokybės baltymų kategorijos, kuriems būdingas mažas riebalų ir angliavandenių kiekis. Tai tobulas pasirinkimas kiekvienai dienai tiems, kurie nesuvartoja pakankamo gyvulinės kilmės arba kitų baltymais praturtintų produktų, kuomet organizmui trūksta ar tiesiog daugiau reikia maistinių medžiagų dėl patiriamo streso, intensyvaus gyvenimo ritmo ir sporto, lieknėjimo, nėštumo, maitinimo krūtimi ar senatvės.

Pagaminta Italijoje

Tinka vegetarams

Natūralūs produktai

Produktai be glitimo

Be pridėtinio cukraus

Produktai be laktozės

Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping