Lotyniškas pavadinimas Serenoa repens

Medicinoje yra vartojamos gulsčiosios serenojos uogos, iš jų yra gaminamos tinktūros. Svarbiausios veikliosios medžiagos yra eteriniai aliejai išgaunami iš uogų, steroidiniai saponinai, taninai, flavonoidai, riebalų rūgštys ir polisacharidai.

Serenojų vaisiais ir jų arbata senovės medicinoje buvo gydomos lytinių organų ir šlapimo takų ligos. Teigiama, kad serenojų preparatai ypač veiksmingai gydo šlapimo pūslės, šlaplės ir prostatos ligas. Jų sudėtyje yra laisvųjų riebalinių rūgščių : kaprilo, laurilo, miristino, palmitino, staerino, oleino, linoleinės ir alfa linoleno. Taip pat jose yra daug augalinių sterolių : kampesterolio, stigmasterolio, beta-sitosterolio ir cikloartenolio.Šio augalo sudėtyje taip pat yra ir saponinų, flavonoidų, gliukozės, galaktozės ir kitų polisacharidų.

Gulsčiųjų serenojų preparatai pasižymi tonizuojančiu poveikiu . Tai – vienas iš nedaugelio augalų, turintis anabolinių savybių, nes jame esantys junginiai gali padėti skatinti organizmo audinių augimą.

Medicinoje serenojos preparatai yra rekomenduojami vyrams, turintiems sveikatos sutrikimų dėl nedidelio prostatos padidėjimo.

Produktai kurių sudėtyje yra gulsčiosios seronijos:
£0.00

£0.00

Kiti ingredientai

Pagaminta Italijoje

Tinka vegetarams

Natūralūs produktai

Produktai be glitimo

Be pridėtinio cukraus

Produktai be laktozės

Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping