Lotyniškas pavadinimas Rhodiola rosea

Vaistinis augalas rausvoji radiolė liaudies medicinoje dar kitaip vadinama auksine šaknimi ir nuo seno vartojama kaip vaistas, pašalinantis nuovargį ir padidinantis darbingumą. Nors augalo žiedų spalva yra ryškiai geltona, savo pavadinimą jis įgijo dėl rausvos spalvos šaknų. Dėl esančių naudingų medžiagų augalas pasižymi organizmą tonizuojančiomis ir atsparumą didinančiomis savybėmis. Radiolė dažnai tapatinama su ženšeniu, taip pat naudojama u atstatyti nusilpusio organizmo veiklą.

Šio augalo tyrinėjimai parodė, kad jo šaknyse yra daugiau kaip 150 įvairių veikliųjų organizmui vertingų medžiagų. Rausvosios radiolės žiedynuose yra dažinių medžiagų (flavonoidų), lapuose – alkaloidų, šaknyse – rauginių medžiagų (taninų), eterinio aliejaus, cukrų, daugiau nei 20 vertingų mikroelementų (geležies, fosforo, magnio, mangano, sidabro, vario, cinko ir t.t.), askorbo ir nikotino rūgščių.

Radiolės preparatai rekomenduojami esant pervargimui, kaip stimuliuojanti priemonė, turintiems polinkį į astenizaciją, dirbant padidinto protinio krūvio reikalaujantį darbą, atstatyti darbingumui intensyvių fizinių apkrovų metu ir po jų. Medicinoje jos preparatai vartojami esant ribiniams nervų ir psichikos susirgimams, egzogeninės – organinės ir somatinės kilmės į neurozėms lengvinti bei panašiems sutrikimams gydyti.

Radiolės preparatai liaudies medicinoje yra skiriami vyresniojo amžiaus grupių žmonėms gyvybiniam tonusui pakelti. Šių preparatų nerekomenduojama vartoti esant padidėjusiam arteriniam kraujospūdžiui, atsiradus galvos skausmams, nemigai.

Produktai kurių sudėtyje yra rausvosios radiolės:
Kiti ingredientai

Pagaminta Italijoje

Tinka vegetarams

Natūralūs produktai

Produktai be glitimo

Be pridėtinio cukraus

Produktai be laktozės

Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping