Lotyniškas pavadinimas Vitis vinifera

Vynuogės – vienas skaniausių bei naudingiausių vaisių ir vienas seniausių augalų, daugiausiai paplitusių Šiaurės pusrutulyje. Vynuogės turi teigiamą poveikį visam organizmui. Jos teigiamai veikia imuninę sistemą, kelia hemoglobino lygį, padidina eritrocitų kiekį kraujyje, gerina širdies ir kraujagyslių veiklą, spartina medžiagų apykaitą, didina tulžies susidarymą bei išsiskyrimą. Vynuogėse yra iki 6 procentų organinių rūgščių, kurių didžiąją dalį sudaro obuolių rūgštis. Vynuogėse esama vaisių gliukono, skruzdžių ir vyno rūgšties, fosforo, citrinų, oksalo ir gintaro rūgšties.

Vynuogėse apstu medžiagos reservatrolio. Tai vienas galingiausių antioksidantų, stiprinančių kraujagysles, apsaugančių nuo gaubtinės žarnos ir prostatos vėžio, širdies, nervų sistemos ligų, slopinančių virusines ir grybelines infekcijas. Resveratrolis taip pat skatina azoto oksido gamybą ir tokiu būdu praplečia kraujagysles.

Vynuogių sultys mažina cholesterolio kiekį kraujyje, reguliuoja arterinį spaudimą. Iš vynuogių išgautas kokybiškas raudonas vynas, mokslininkų teigimu, padeda išvengti širdies ligų bei kovoja su žarnyno bakterijomis. Flavonidai, kurių yra vynuogių sultyse ir raudonajame sausame vyne, mažina trombų atsiradimo riziką. Vynuogės minkštime yra A,C,PP ir B grupės vitaminų (piridoksino, riboflavino, tiamino), kalcio, kalio, geležies, fosforo, karotino. Dėl vynuogėse esančio kalcio , kalio druskų, reguliarus jų bei sulčių vartojimas gerai veikia vegetatyvinę nervų sistemą.

Amerikoje atlikti tyrimai parodė, jog vynuogės puikiai tinka akių ligų prevencijai, gali padėti apsaugoti tinklainę nuo oksidacinio streso. Vynuogių sultis rekomenduojama vartoti esant lėtiniam nuovargiui ir nervų sistemos išsekimui.

Produktai kurių sudėtyje yra tikrojo vynmedžio:
Kiti ingredientai

Pagaminta Italijoje

Tinka vegetarams

Natūralūs produktai

Produktai be glitimo

Be pridėtinio cukraus

Produktai be laktozės

Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping