Paruošimo būdas

Augalas arba kelių augalų, tinkamų ir sertifikuotų pagal 2004m. rugpjūčio 27d. Ministro Dekreto ir Oficialios Respublikos Farmacijos („vaistiniai augalai: bendrosios nuostatos“ skyrius) reikalavimus, mišinys dedamas į ultragarso ekstraktorių su vitalizuoto vandens tirpikliu ir mažiausiai dvi valandas smarkiai maišomas. Įjungiami ultragarso generatoriai, sureguliuojamas gavybos dažnis ir laikas pagal augalo rūšį ir savybes. Ultragarsas yra garso bangos, kurių dažnis yra aukštesnis už žmogaus ausies vidutiniškai girdimą aukštą dažnį (apie 20KHz), leidžiančios greitai ir pilnai suirti ląstelių sienelėms. Gavyba vykdoma sukuriant tempimo jėgas, kurios sukelia mechaninį ląstelių sienelių irimą bei skilimą ir taip išbėga citoplazmos medžiaga/vakuolės sultys. Dalelių redukcija, veikiama ultragarsinės kavitacijos reikšmingai padidina tvirto/skysto paviršiaus kontaktinį paviršių. Mechaninis ultragarso poveikis padidina tirpiklio pasiskleidimą audiniuose, o dėl kavitacijos ir tempimo jėgos plyšta ląstelių sienelės.

Yra trys fiziniai reiškiniai, paaiškinantys ultragarso veikimą:

 • – Padidėja molekulių, esančių tvirtos matricos viduje, kinetinė energija
 • – Padidėja ištrauktų medžiagų pasiskirstymo greitis po visą gavybos skysčio masę taip, kad būtų išvengta persotintų zonų, esančių šalia turimo ištraukti kietojo kūno.
 • – Kavitacija: pasikartojantis mikroburbuliukų sukūrimas skysčio viduje, kol jie sprogsta.

Ultragarsas leidžia ištraukti iš augalo visas veikliąsias medžiagas (tai gali būti vandenyje tirpios, riebaluose tirpios medžiagos, eteriniai aliejai, mineralinės druskos, amino rūgštys, mikroelementai ar vitaminai) nenaudojant karščio ar organinių tirpiklių, tokiu būdu išsaugomas fitokomplekso, kuris visas patenka į vandenį, vientisumas. Kai tik baigiamas gavybos procesas, panaudoti augalai yra suslegiami ir pašalinami centrifuguojant ir filtruojant taip gaunamas ekstrakto tirpalas. Šios technologijos pagalba produktai išgaunami su visomis jų fiziologinėmis ir organoleptinėmis savybėmis, neskaitant jau visų, pirminių ir antrinių, veiklių medžiagų.

Ultragarsu išgautų ekstraktų privalumus galima būtų apibendrinti trim esminiais punktais:
Pilna gavyba prie kambario temperatūros, ne aukštesnės nei 35C; tokiu būdu išvengiama esančių veikliųjų medžiagų denatūravimo ir jos lieka nepakitusios.
Minimalus kontakto laikas tarp vaistinių augalų ir naudojamo gavybos skysčio; tai minimaliai sumažina galimybę atsitiktinai patekti nešvarumams galutiniame gautame fitoekstrakte.
Sunaikinamos bakterijos, dėka natūralaus ultragarso poveikio suyra bakterijos ląstelė.

Vitalizuotas vanduo

Brandus vanduo, ištekantis iš uolų, patenka į drėkinimo ir tiekimo kanalus patirdamas žalą, sukeliamą įvairių faktorių kaip vamzdžiuose esantis slėgis, tiesūs kanalai, patekusios cheminės medžiagos ir sunkieji metalai. Pagal Johann Grander vandens revitalizacijos procedūra, pagrįsta ypatingai kombinuojant įvairias magnetines bangas, suteikia vandeniui didesnį svyravimų kiekį tokiu būdu sugrąžinama prarasta energija bei informacija ir vanduo įgyja savo pirminę atmintį, t.y. šaltinio vandens. Mūsų naudojamas procesas gali paskatinti naudoti revitalizuotą vandenį. Produktai, paruošti naudojant revitalizuotą vandenį, pasižymi šiais pranašumais:

 • Didesnis stabilumas net ir po mikriobiologinės modifikacijos.
 • Geresnės organoleptinės savybės: šviežumas, skonis, kvapas.
 • Geriau užsikonservuoja.
 • Yra minkštesni ir labiau toleruojami odos
 • Yra ekologiškesni ir neteršia aplinkos

Apdirbimo etapai

 • 1.Sertifikuotas tinkamas augalas
 • 2.GAVYBA ULTRAGARSU prie kambario temperatūros
 • 3.SUSLĖGIMAS
 • 4.CENTRIFUGAVIMAS/FILTRAVIMAS
 • 5.KONTROLĖ

Produktai kurių gamybai yra naudojamas ultragarsas:

Pagaminta Italijoje

Tinka vegetarams

Natūralūs produktai

Produktai be glitimo

Be pridėtinio cukraus

Produktai be laktozės

Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping