KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

kristina-1-100x100

“Vartojau Depurazione fitoekstraktą du mėnesius. Kadangi vargino pasikartojantys odos bėrimai, jau po pirmo mėnesio išties pagerėjo odos būklė. Depurazione fitoekstrakto poveikis išties jaučiamas.”

Kristina M.
jelena-100x100

“Laikiausi mitybos programos Dieta Zero Activate ir rezultatai išties stebina, per pirmas dvi savaites nukrito net 5kg, o visos programos metu netekau 7 kg svorio. Ir po programos toliau vartoju Alimenti kokteilius kontroliuoti kūno svorį, pakeičiu vakarienę arba užkandžius.”

Jelena M.
laura-100x100

“Dieta Activate trijų savaičių programa man padėjo negrįžtamai atsikratyti net 9 kg. Pirmą kartą laikydamasi dietos nejaučiau alkio ir silpnumo kaip yprastai krentant svoriui.” Skaityti daugiau…

Laura G.
arunas-100x100

“Man patiko Mikrocirkuliacija fitoektraktas.”

Arūnas S.
ruta-100x100

“Piuma milteliai nerealūs ir aš ir mano draugės juos periodiškai geriam. Labai matosi ant kūno apimčių, ypač greitai nuo jų tvarkosi juosmens linija ir klubų apimtys sumažėjo. Tikrai rekomenduoju!”

Rūta J.
karolina-1-100x100

“Esu Zumbos trenerė ir labiausiai man patiko Termogenesi fitoekstraktas. Pati jį renkuosi ir rekomenduoju savo klientėms, kadangi gėrimas su Termogenesi efektyviai padeda greitinti medžiagų apykaitą, o treniruotės metu ne tik atgaivina, bet ir tonizuoja.”

Karolina K.
aurelija-100x100

“Man labiausiai patiko Super Alimenti kokteiliai. Juos valgiau tiesiog kaip desertus, labai skanūs ir galima derinti kartu su vaisiais. Kadangi dažnai tenka vykti į komandiruotes, kokteiliai padeda ir kuomet nėra sąlygų tinkamai maitintis.”

Aurelija R.
tadas-100x100

“Tikrai geras Slim Man ekstraktas, per pusantro mėnesio iškart pamačiau efektą.”

Tadas D.
jolanta-100x100

“Man padėjo Piuma maisto papildai. Vartojau tris mėnesius ir svoris sumažėjo apie 4kg, tačiau kūno siluetas labai pasikeitė ir jausmas kaip būčiau netekusi kur kas daugiau svorio.”

Jolanta S.
Boruzele-100x100

„Įsimylėjau Dieta Activate programą – man labai patiko, nes lengva laikytis ir greitai matosi rezultatai. Jau po trijų savaičių džiaugiausi netekusi 5kg ir tai dar ne pabaiga. Būtinai kartosiu šia programą, kad pasiekčiau norimą savo svorį. Ačiū Dieta Zero !”

Kristina