PRIVATUMO POLITIKA

Duomenų tvarkytojas ir valdytojas – UAB „Denpasa“ rekvizitai: buveinės adresas Trinapolio g. 11A, LT-08338, Vilnius, juridinio asmens kodas 304541230, PVM mokėtojo kodas LT100010960715. UAB „Denpasa“ šioje privatumo politikoje supažindins Jus su taikomais asmens duomenų apsaugos standartais elektroninėje svetainėje www.dietazero.lt . Šia privatumo politika siekiame užtikrinti, kad Jūsų pateiktos asmeninės informacijos ir duomenų apsauga atitiktų aukščiausius privatumo apsaugos standartus.

Privatumo politikoje pateikiami UAB „Denpasa” elektroninės parduotuvės vartotojų (https://www.dietazero.lt) ir „Dieta Zero“ lojalumo programos dalyvių asmeninių duomenų tvarkymo principai pagal Bendrąjį asmens duomenų apsaugos reglamentą (ES) 2016/679.

Pateikdami savo duomenis ir asmeninę informaciją www.dietazero.lt elektroninėje parduotuvėje Jūs suteikiate teisę UAB „Denpasa“ juos tvarkyti numatytoms sąlygomis. Privatumo politikoje pateikiama detali informacija apie tai, kokie duomenis yra renkami ir tvarkomi, kokiems tikslams Jūsų duomenys yra naudojami, kiek laiko ir kaip yra saugomi.

  1. Asmeniniai duomenys šioje privatumo politikoje įvardinami kaip informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta.
  2. Asmeninių duomenų rinkimas ir naudojimas –  www.dietazero.lt elektroninėje parduotuvėje tvarkomų ir renkamų asmens duomenų sąrašas.
  3. Duomenys ir jų naudojimas elektroninėje parduotuvėje www.dietazero.lt

3.1. Renkamų duomenų rūšys

Asmeniniai duomenys yra pateikiami registruojantis elektroninėje parduotuvėje, užsisakant prekes ir įvykdant užsakymą. Pagal Jūsų pateiktus registracijos duomenis yra sukuriama asmeninė elektroninės parduotuvės paskyra, kuri užtikrina Jūsų galimybę naudotis www.dietazero.lt elektroninės parduotuvės paslaugomis ir registruotiems vartotojams teikiamais privalumais bei Jūsų teisių įgyvendinimą.

Registruodamiesi elektroninėje parduotuvėje www.dietazero.lt pateikiate šiuos duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, gyvenamosios vietos adresas elektroninio pašto adresas, telefono numeris. Šių duomenų pateikimas yra būtinas siekiant naudotis elektroninės parduotuvės www.dietazero.lt paslaugomis.

3.2. Renkamų duomenų naudojimas

Registracijos arba pirkimo metu www.dietazero.lt elektroninėje parduotuvėje pateikti paskyros duomenys yra naudojami šiems tikslams:

– Vardas, pavardė, telefono numeris ir adresas: visi šie duomenys yra būtini Jūsų užsakymo vykdymui. Nepateikus duomenų negalėsite įsigyti prekių elektroninėje parduotuvėje. Pagal Jūsų pateiktus duomenis apsiperkant be registracijos suteikiate mums galimybę užtikrinti, kad Jūsų užsakymas būtų sėkmingai pateiktas ir įvykdytas. Šie duomeny reikalingi www.dietazero.lt administracijai kartu su pirkėju sprendžiant užsakymo vykdymą bei kitais su pirkėju bendravimo tikslais;

– Elektroninis paštas: naudojamas vartotojo prisijungimui prie elektroninės parduotuvės paskyros, vartotojo atpažinimui elektroninės parduotuvės sistemoje, vartotojo informavimui apie pasikeitusį užsakymo vykdymo statusą, taip pat, rinkodaros tikslais – naujienlaiškių siuntimui;
– Gimimo data: gimimo datą nurodyti yra privaloma, kadangi registracijos metu patvirtinate, jog Jūsų duomenys yra tikslūs ir teisingi bei esate ne jaunesnis (-ė) nei 18 metų amžiaus. UAB „Denpasa” yra atleidžiama nuo atsakomybės už registracijos metu pateikiamus vartotojo klaidingus duomenis.

Naujienlaiškiai siunčiami tik sutikus gauti www.dietazero.lt elektroninės parduotuvės tiesioginės rinkodaros pasiūlymus. Bet kuriuo metu atsisakyti naujienlaiškių gavimo galite pasirinkę naujienlaiškyje esančią atsisakymo nuorodą.Pasiūlymus ir informaciją mes teikiame Jūsų susikurtoje paskyroje ir Jūsų pasirinktais būdais: el. paštu , SMS žinutėmis, telefonu ir kt.

Rinkos tyrimai ir analizė vykdoma siekiant užtikrinti www.dietazero.lt elektroninėje parduotuvėje pirkėjams pasiūlymų, nuolaidų bei siūlomų produktų asortimento aktualumą. Šiam tikslui yra analizuojami pirkimo istorijos duomenys, pirkėjų lytis, amžius, gyvenamoji vieta.

Pasikeitus asmeniniams duomenims, prašome nedelsiant juos atnaujinti prisijungus prie elektroninės parduotuvės www.dietazero.lt paskyros – neatnaujinus šių duomenų gali kilti problemų naudojantis elektroninės parduotuvės paslaugomis (užsakymo vykdymo problemos, pristatymo problemos ir kt.).

4.  Duomenys ir jų naudojimas „Dieta Zero” lojalumo programoje

4.1. Renkamų duomenų rūšys

„Dieta Zero” lojalumo programoje pateikiate šiuos duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, telefono numeris, elektroninis pašto adresas, adresas.

Šių duomenų pateikimas yra būtinas siekiant dalyvauti „Dieta Zero” lojalumo programoje. Registracijos metu patvirtinate, jog Jūsų duomenys yra tikslūs ir teisingi bei esate ne jaunesnis (-ė) nei 18 metų amžiaus. UAB „Denpasa” yra atleidžiama nuo atsakomybės už registracijos metu pateikiamus vartotojo klaidingus duomenis ir dėl šios priežasties kilusias problemas dalyvaujant „Dieta Zero” lojalumo programoje.

4.2.  Renkamų duomenų naudojimas

„Dieta Zero” lojalumo programos metu pateikti duomenys yra naudojami šiems tikslams:

– Vardas, pavardė: naudojami lojalumo programos dalyvio identifikavimui „Dieta Zero” lojalumo programos sistemoje ir kaupiamosios lojalumo programos nuolaidos administravimui;
– Telefonas ir elektroninis paštas: naudojami susisiekti su lojalumo programos dalyviu iškilus problemoms, susijusioms su dalyvavimu „Dieta Zero” lojalumo programoje, taip pat, rinkodaros tikslais – pasiūlymų, informacinės ir reklaminės medžiagos teikimui (tik gavus dalyvio sutikimą);
– Gimimo data: naudojama siekiant patvirtinti asmens amžių ir teisę dalyvauti „Dieta Zero” lojalumo programoje; – Adresas: naudojamas „Dieta Zero” lojalumo programos dalyvio nukreipimui į artimiausią UAB „Denpasa” partnerių parduotuvę, tuo atveju je iškyla problemų, susijusių su dalyvavimu „Dieta Zero” lojalumo programoje.

Bet kuriuo metu atsisakyti asmeninių pasiūlymų gavimo ar koreguoti asmeninių pasiūlymo gavimo būdus galite susisiekę su UAB „Denpasa” administracija telefonu +370 647 076 06 arba el. paštu info@dietazero.lt.

Pasikeitus registracijos metu nurodytiems asmeniniams duomenims, prašome nedelsiant juos atnaujinti susisiekus su UAB „Denpasa” administracija pagalbos telefonu +370 647 076 06 arba el. paštu info@dietazero.lt. Neatnaujinus duomenų gali kilti problemų dalyvaujant „Dieta Zero” lojalumo programoje.

5. Asmeninių duomenų saugojimo trukmė

Pateikti vartojo paskyros duomenys ir pirkimo istorijos duomenys elektroninėje parduotuvėje www.dietazero.lt yra saugomi tol, kol elektroninė parduotuvė vykdo veiklą.

6. Elektroninės parduotuvės www.dietazero.lt vartotojų asmeninės teisės.

Būdamas(-a) elektroninės parduotuvės www.dietazero.lt vartotoju(-a) ar „Dieta Zero” lojalumo programos klientu(-e), turite asmenines teises susipažinti su UAB „Denpasa” tvarkomais Jūsų asmeniniais duomenimis (nemokamai vieną kartą metuose), reikalauti pataisyti netikslius duomenis, reikalauti duomenis pašalinti ar visiškai uždrausti savo asmeninių duomenų tvarkymą. Jūs taip pat turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti anksčiau duoto sutikimo Jūsų duomenis naudoti rinkodaros tikslais – naujienlaiškių siuntimui (jei esate elektroninės parduotuvės www.dietazero.lt vartotojas(-a)) ar pasiūlymų, informacinės ir reklaminės medžiagos teikimui (jei esate „Dieta Zero” lojalumo programos dalyvis(-ė)).

Visais klausimais, susijusiais su Jūsų duomenų tvarkymu kreipkitės į UAB „Denpasa” administraciją telefonu +370 647 07 606 arba el. paštu info@dietazero.lt

7. Asmeninių duomenų perdavimas į trečiosioms šalims

Jūsų asmeniniai duomenys gali būti perkeliami, saugomi ir tvarkomi visose Europos Sąjungos šalyse, kuriose veikia UAB „Denpasa” atstovybės, tačiau naudojami tik šios privatumo politikos apibrėžtose ribose. UAB „Denpasa” niekada neperduos duomenų į šalis, nepriklausančias Europos Sąjungai iš anksto apie šį perdavimą Jūsų neįspėjant.

8. Slapukų naudojimas

Siekiant pagerinti elektroninės parduotuvės www.dietazero.lt vartotojų naršymo patirtį ir stebėti lankomumo charakteristikas, naudojami slapukai (ang. Cookies) – maži failai, kurie parsiunčiami į Jūsų kompiuterį ar mobilųjį telefoną. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite slapukų politikoje.

9. Privatumo politikos galiojimas ir atnaujinimai

Ši privatumo politika galioja nuo 2019 m. kovo 28 d.

Visi privatumo politikos atnaujinimai bus talpinami šiame puslapyje.

Privatumo politika paskutinį kartą atnaujinta: 2019 m. gegužės 21 d.

10. Kontaktai

Visais privatumo politikos ir asmeninių duomenų tvarkymo klausimais kreipkitės į UAB „Denpasa” administraciją telefonu +370 647 07 606 arba el. paštu info@dietazero.lt